preskoči na sadržaj

Srednja škola Buzet

Login
Godišnji foto natječaj "Matematika svuda oko nas"

Fotografijom do nagrade!
Natječaj je otvoren do 01.3.2018.

Podijeli s nama što je zabilježila tvoja kamera, poveži to s nekim dijelom gradiva iz matematike (uvjeti: ime i prezime; mjesto fotografiranja; objašnjenje s kojim dijelom gradiva iz matematike povezuješ svoju fotografiju). Fotografije slati na
ssbuzet-foto2017@net.hr
Sve fotografije objavljivati će se na web stranici i facebook stranici škole, a isto tako će biti izložene i na danima otvorenih vrata škole.

Za sve informacije javiti se prof. Salkanović ili prof Kosanović!

  

 

Tražilica
Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Lista linkova je prazna

Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 6. 2016.

Ukupno: 60608

 

Kutak za roditelje

Informacije za roditelje - razrednici razrednih odjela 2017./2018.

Razred

Dan

Vrijeme

Razrednik

I g

ponedjeljak

11:00 - 12:00

Mateja Runko, prof.

II g

utorak

12:00 - 12:45

Margareta Gumilar, prof.

III g

ponedjeljak

11:00 - 11:45

Tea Peloza, prof.

IV g

četvrtak

11:05 - 11:50

Hrvoje Badurina, prof.

I a

petak

11:05 - 11:50

Sanja Pincan, prof.

II a

utorak

11:05 - 11:50

Jasminka Miletić, dipl. teolog

III a

ponedjeljak

14:30 - 15:00

Damir Blažević, ing.

I b

petak

09:05 - 09:50

Martina Kedžo, prof.

III b

srijeda

15:00 - 17:00

Alvijana Klarić, prof.

IV b

četvrtak

14:30 - 15:30

Mirijan Ritoša, dipl.ing.

 

 

Raspored individualnih konzultacija roditelja s nastavnicima  

  

 

NASTAVNIK

DAN

SAT

Andrišek Zvonimir

srijeda 09:55 - 10:40

Badurina Hrvoje

četvrtak 11:05 - 11:50

Blažević Damir

ponedjeljak 14:30 - 15:00

Drašćić Marin

ponedjeljak 16:00 - 17:00

Đorđević Ksenija

   

Foško Aldo

petak

14:20 - 15:00

Gumilar Margareta

utorak

12:00 - 12:45

Kedžo Martina

petak

09:05 - 09:50

Klarić Alvijana

srijeda 15:00 - 17:00

Knežević Nebojša

četvrtak 14:20 - 15:30

Kosanović Irina

četvrtak

14:20 - 15:00

Labotić Bogdana

utorak 11:55 - 12:40

Lišćuk Milka

četvrtak 10:00 - 12:45

Maretić Lino

srijeda 12:45 - 13:30

Marinković Jurica

svaki dan

14:30 - 15:00

Miletić Jasminka

utorak

11:05 - 11:50

Miter Marina

utorak po dogovoru

Peloza Tea

ponedjeljak

11:00 - 11:45

Pilekić Dalibor

utorak 09:05 - 09:50

Pincan Sanja

petak

11:05 - 11:50

Ritoša Mirijan

četvrtak 14:30 - 15:30

Runko Mateja

ponedjeljak 11:00 - 12:00

Salkanović Milena

srijeda

09:05 - 09:50

Staničić Mladenka

   

Tolušić Božo

petak 10:00 - 10:45

Ujčić Lukšić Dubravka

ponedjeljak 14:30 - 15:00
ili po dogovoru

 

 

 




preskoči na navigaciju