preskoči na sadržaj

Srednja škola Buzet

Login

  

 

Tražilica
Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Lista linkova je prazna
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 6. 2016.

Ukupno: 90943

 

Predmeti

PREDMETI  - NASTAVNICI


HRVATSKI JEZIK

Bogdana Labotić - prof. hrvatskoga jezika i književnosti; dipl. bibliotekar

Tea Peloza - prof. hrvatskoga jezika i književnosti

Tihana Zlatić Božić - prof. hrvatskoga jezika i književnosti i prof. engleskoga jezika i književnosti

ENGLESKI JEZIK

Tihana Zlatić Božić - prof. hrvatskoga jezika i književnosti i prof. engleskoga jezika i književnosti

Sanja Pincan  - prof. engleskoga jezika i književnosti

Martina Kedžo - prof. engleskoga jezika i književnosti

LATINSKI JEZIK

Sonja Ljubetić  - prof. latinskoga jezika i povijesti

TALIJANSKI JEZIK

Mateja Runko - prof. talijanskoga jezika i književnosti

MATEMATIKA

Milena Salkanović - prof. matematike i informatike

Irina Kosanović - prof. matematike i informatike, prof. mentor

POVIJEST I GEOGRAFIJA

Božo Tolušić - profesor povijesti; dipl. geograf

Hrvoje Badurina - prof. povijesti i filozofije

BIOLOGIJA

Jana Letilović - mag. molekularne biologije

KEMIJA

Marina Miter- mag. ing. kemijskog inžinjerstva

FIZIKA

Mia Žudić - mag. fizike

INFORMATIKA

Irina Kosanović - prof. matematike i informatike, prof. mentor

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

Nebojša Knežević - prof. tjelesnoga odgoja

LIKOVNA UMJETNOST

Mladenka Staničić - prof. likovne kulture

GLAZBENA UMJETNOST

Robert Širol  - prof. glazbene kulture

PSIHOLOGIJA

Dubravka Ujčić Lukšić - prof. psihologije

ETIKA

Jasminka Miletić - dipl. teolog, prof. mentor

 FILOZOFIJA - LOGIKA

         Milka Lišćuk -
prof. filozofije

VJERONAUK

Dalibor Pilekić - apsolvent teologije

POLITIKA I GOSPODARSTVO

Lara Černeka - dipl. oecc.

SOCIOLOGIJA

Jasminka Miletić - dipl. teolog, prof. mentor

ELEKTROTEHNIČKA GRUPA PREDMETA

Ksenija Đorđević  - prof. elektrotehnike

Mirijan Ritoša - dipl. ing. elektrotehnike

Lino Maretić - ing. elektrotehnike 

Zvonimir Andrišek - mag. ing. elektrotehnike 

STROJARSKA GRUPA PREDMETA

Jurica Marinković - dipl. ing. strojarstva

Igor Vivoda - dipl. ing. strojarstva

PRAKTIČNA NASTAVA STROJARSTVA I ELEKTROTEHNIKE

Damir Blažević - ing. politehnike

Marin Draščić  - ing. elektrotehnike

 


 

 




preskoči na navigaciju