preskoči na sadržaj

Srednja škola Buzet

Login
Godišnji foto natječaj "Matematika svuda oko nas"

Fotografijom do nagrade!
Natječaj je otvoren do 01.3.2018.

Podijeli s nama što je zabilježila tvoja kamera, poveži to s nekim dijelom gradiva iz matematike (uvjeti: ime i prezime; mjesto fotografiranja; objašnjenje s kojim dijelom gradiva iz matematike povezuješ svoju fotografiju). Fotografije slati na
ssbuzet-foto2017@net.hr
Sve fotografije objavljivati će se na web stranici i facebook stranici škole, a isto tako će biti izložene i na danima otvorenih vrata škole.

Za sve informacije javiti se prof. Salkanović ili prof Kosanović!

  

 

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Meteorološka postaja

Brojač posjeta
Ispis statistike od 30. 6. 2016.

Ukupno: 60656

 

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko natjecanje iz geografije - rezultati
Autor: Irina Kosanović, 25. 2. 2015.

Ljestvica konačnog poretka

2. mjesto - Vivoda Dominik (1.g)


LJESTVICA KONAČNOG PORETKA

Županijsko  natjecanje iz predmeta: GEOGRAFIJA                  Razred: Peti (5.)- Osnovne škole

Sjedište povjerenstva:  Buzet

Rang

Prezime i ime učenika

Ime škole

Prezime i ime mentora

Broj

bodova

1.

ROCE LETIZIA ULIKA

OŠ VERUDA

GAMBIROŽA IVAN

52

2.

BERTONJA MATIJA

OŠ TONE PERUŠKO

DOTLIĆ KSENIJA

48

3.

LICUL ROBERTINO

OŠ MATIJA VLAČIĆ

BUKVIĆ SAŠA

47

4.

NOVAK VERA

OŠ ŠIJANA

VUKANIĆ BUKILIĆ JADRANKA

46

5.

KRASTIĆ VERENA

OŠ MATE BALOTA

MATEŠIĆ MANDŽUKA SENIJA

45

6.

PALMAN LORENZO

OŠ JOAKIMA RAKOVCA

KLARIĆ KRISTINA

44

7.

DUŠMAN IVAN

OŠ VLADIMIRA NAZORA

ŠENJUG KREŠO

43

8.

BRŠČIĆ BRUNO

OŠ POREČ

MRŠIĆ TADIJA

41

9.

PAŠIĆ ANA

OŠ VIDIKOVAC

JURIŠIĆ BRANKA

39

9.

GRIPARIĆ MATE

OŠ MATIJA VLAČIĆ

BUKVIĆ SAŠA

39

10.

LICARDO LUKA

OŠ POREČ

POČANIĆ ANICA

37

11.

ŠETIĆ EMA

OŠ VELI VRH

MARINKOVIĆ RADOJKA

34

12.

BANČIĆ NIKA

OŠ VLADIMIRA NAZORA

FERENČAK VELJKO

32

13.

MARTINOVIĆ NICOLE

OŠ MARIJE I LINE

ČIKEŠ TONKO

31

14.

STRANIĆ NINO

OŠ POREČ

MRŠIĆ TADIJA

30

15.

BELUŠIĆ NATALI

OŠ IVO LOLA RIBAR

FRANKOVIĆ ONDINA

28

16

TIKEL GREGOR

OŠ MARIJE I LINE

ČIKEŠ TONKO

23

16.

VUKOVIĆ DORA

OŠ TONE PERUŠKO

DOTLIĆ KSENIJA

23

 

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA

Županijsko natjecanje iz predmeta: GEOGRAFIJA                         Razred: Šesti (6.)- Osnovne škole

Sjedište povjerenstva: Buzet

Rang

Prezime i ime učenika

Ime škole

Prezime i ime mentora

Broj

bodova

1.

RUBA MARKO

OŠ VERUDA

GAMBIROŽA IVAN

58

2.

PIŠTAN EMANUEL

OŠ RIVARELA

BREZAC RADOVIĆ ROZANA

57

2.

POLOMČIĆ MARKO

OŠ VERUDA

GAMBIROŽA IVAN

57

3.

PILAT TEODORA

OŠ KAROJBA

FERENČAK ELIZABETA

54

4.

BRAJKOVIĆ ADRIAN

OŠ VIDIKOVAC

JURIŠIĆ BRANKA

53

5.

ORBANIĆ VERA

OŠ ŠIJANA

VUKANIĆ BUKILIĆ JADRANKA

52

6.

TODIĆ ANDREJ

OŠ VELI VRH

MARINKOVIĆ RADOJKA

51

7.

AGOSTELLI NIKA

OŠ DR. M. DEMARINA

ŠOP KEBERT MIROSLAV

50

7.

PAULETIĆ KLARA

OŠ POREČ

POČANIĆ ANKICA

50

8.

RAJKOVIĆ FRANO

OŠ VERUDA

GAMBIROŽA IVAN

45

9.

ZOVKO PETRA

OŠ RIVARELA

BREZAC RADOVIĆ ROZANA

41

10.

OPLANIĆ FILIP

OŠ V. NAZORA

FERENČAK VELJKO

35

 

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA

Županijsko natjecanje iz predmeta: GEOGRAFIJA                  Razred: Sedmi(7.)- Osnovne škole

Sjedište povjerenstva: Buzet

Rang

Prezime i ime učenika

Ime škole

Prezime i ime mentora

Broj

bodova

1.

IVŠIĆ VALERIJA

OŠ V. NAZORA

PERKOVIĆ ZVONKO

66

2.

LUKŠIĆ LEA

OŠ V. NAZORA

PERKOVIĆ ZVONKO

60

3.

RADAKOVIĆ NOLA

OŠ POREČ

POČANIĆ ANKICA

58

4.

KAPELOTO LARA

OŠ ŠIJANA

VUKANIĆ BUKILIĆ JADRANKA

57

5.

UDOVIČIĆ IVA

OŠ V. NAZORA

FERENČAK VELJKO

55

6.

PULIĆ ANTON

OŠ DR. M. DEMARINA

ŠOP KEBERT MIROSLAV

53

6.

DRANDIĆ ANTONIO

OŠ JURŠIĆI

GUDIĆ DRAGAN

53

7.

RADIZLOVIĆ MATIJA

OŠ RIVARELA

BREZAC RADOVIĆ ROZANA

50

8.

NEŽIĆ ERNEST

OŠ VAZMOSLAV GRŽALJA

KNAPIĆ TINA

48

8.

PAUS BEPO

OŠ DR. M. DEMARINA

ŠOP KEBERT MIROSLAV

48

9.

DRAGAŠ EMILI

OŠ ŠIJANA

VUKANIĆ BUKILIĆ JADRANKA

44

9.

ORLIĆ DANIEL

OŠ VERUDA

GAMBIROŽA IVAN

44

10.

DOBRILOVIĆ GIULIA

OŠ BERNARDO PARENTIN

ŠTIFANIĆ KRISTINA

42

11.

CETINA MARIN

OŠ DIVŠIĆI

GUDIĆ DRAGAN

39

12.

MOČINIĆ ANTONIO

OŠ VIDIKOVAC

JURIŠIĆ BRANKA

38

 

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA

Županijsko natjecanje iz predmeta: GEOGRAFIJA                  Razred: Osmi(8.) - Osnovne škole

Sjedište povjerenstva: Buzet

Rang

Prezime i ime učenika

Ime škole

Prezime i ime mentora

Broj

bodova

1.

GORTAN EMA

OŠ VLADIMIRA NAZORA

PERKOVIĆ ZVONKO

60

2.

BULJIĆ MERSUDIN

OŠ ŠIJANA

VUKANIĆ BUKILIĆ JADRANKA

54

3.

VRBICA ANA

OŠ VLADIMIRA NAZORA

PERKOVIĆ ZVONKO

53

4.

FOLJA DAVID

OŠ VIDIKOVAC

JURIŠIĆ BRANKA

51

5.

ČIKEŠ TONKA

OŠ MARIJE I LINE

ČIKEŠ TONKO

50

5.

TOMIŠIĆ ANA

OŠ VLADIMIRA NAZORA

PERKOVIĆ ZVONKO

50

5.

SLOKOVIĆ IVAN

OŠ VLADIMIRA NAZORA

PERKOVIĆ ZVONKO

50

6.

GUŠTIN LEA

OŠ VALDIMIRA NAZORA

PERKOVIĆ ZVONKO

48

6.

RADIN LEON

OŠ POREČ

POČANIĆ ANA

48

7.

POSSI PAULO

OŠ MONTE ZARO

BAŠIĆ CHRISTIAN

47

8.

LICUL ANĐELIKA

OŠ V. ŠIROLA- PAJA

KLARIĆ KRISTINA

46

8.

RADOVIĆ NIKOLA

OŠ VIDIKOVAC

JURIŠIĆ BRANKA

45

9.

ROSANDA ANTON

OŠ DR. M. DEMARINA

ŠOP KEBERT MIROSLAV

45

10.

LABURA LOVRE

OŠ MARIJE I LINE

ČIKEŠ TONKO

43

11.

VUJOŠEVIĆ VLADIMIR

OŠ TONE PERUŠKA

DOTLIĆ KSENIJA

41

 

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA

Županijsko natjecanje iz predmeta: GEOGRAFIJA                      Razred: Prvi(1.) – Srednje škole

Sjedište povjerenstva: Buzet

Rang

Prezime i ime učenika

Ime škole

Prezime i ime mentora

Broj

bodova

1.

KUPREŠAK ELENA

PAZINSKI KOLEGIJ – KLASIČNA GIMNAZIJA

BOGEŠIĆ DANIEL

48

2.

VIVODA DOMINIK

SŠ BUZET

TOLUŠIĆ BOŽO

47

3.

JUGOVAC MAJA

GSŠ JURJA DOBRILE

HRESTAK BIŠEVAC MARTINA

37

4.

ŠKRGAT ANDI

GSŠ JURJA DOBRILE

HRESTAK BIŠEVAC MARTINA

35

5.

HRELJA MATEO

GSŠ JURJA DOBRILE

HRESTAK BIŠEVAC MARTINA

27

 

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA

Županijsko natjecanje iz predmeta: GEOGRAFIJE                   Razred: Drugi (2.) - Srednje škole

Sjedište povjerenstva:  Buzet

Rang

Prezime i ime učenika

Ime škole

Prezime i ime mentora

Broj

bodova

1.

BRATULIĆ JELENA

GSŠ JURJA DOBRILE

BAŠIĆ CHRISTIAN

65

2.

KORLEVIĆ VANESA

SŠ MATE BALOTE

KRIVOŠIJA MARIJA

57

3.

BEGANOVIĆ IDNI

GSŠ JURJA DOBRILE

BAŠIĆ CHRISTIAN

48

3.

VOJIĆ VILIAM

SŠ MATE BLAŽINE

DIMINIĆ MILEVOJ KARMEN

48

4.

KRASTI RUBEN

SŠ VLADIMIR GORTAN

FILIPOVIĆ LIDIJA

37

5.

LAZARIĆ NINO

SŠ MATE BLAŽINE

DIMINIĆ MILEVOJ KARMEN

34

6.

FABLE ELENA

SŠ MATE BLAŽINE

DIMINIĆ MILEVOJ KARMEN

29

 

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA

Županijsko natjecanje iz predmeta: GEOGRAFIJE                   Razred: Treći (3.) - Srednje škole

Sjedište povjerenstva:  Buzet

Rang

Prezime i ime učenika

Ime škole

Prezime i ime mentora

Broj

bodova

1.

DUNDOVIĆ DAVOR

GIMNAZIJA PULA

MILIN LJILJANA

56

1.

HADŽIĆ ERIC

GIMNAZIJA PULA

MILIN LJILJANA

56

2.

JURIČIĆ VEDRAN

SŠ VLADIMIR GORTAN

FILIPOVIĆ LIDIJA

53

3.

ANDRIĆ ANTONIO

SŠ MATE BALOTA

KRIVOŠIJA MARIJA

52

4.

KROŠNJAK NATALIJA

GSŠ JURJA DOBRILE

HRESTAK BIŠEVAC MARTINA

51

5.

KANCIANI EMILIA

SŠ MATE  BLAŽINE

DIMINIĆ MILEVOJ KARMEN

46

5.

KOSOVIĆ KRISTIJAN

GSŠ JURJA DOBRILE

HRESTAK BIŠEVAC MARTINA

46

5.

ZELIĆ NOA

SŠ MATE BALOTE

KROVOŠIJA MARIJA

46

6.

KOVAČEVIĆ TIN

PAZINSKI KOLEGIJ – KLASIČNA GIMNAZIJA

BOGEŠIĆ DANIEL

45

7.

IVANČIĆ KARLO

SŠ MATE BALOTA

KRIVOŠIJA MARIJA

37

7.

LICUL PHILLIPE

SŠ MATE BLAŽINE

DIMINIĆ MILEVOJ KARMEN

37

 

 

 

 

 

 

VALENTA DEA

SŠ VLADIMIR GORTAN

FILIPOVIĆ LIDIJA

-

 

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA

Županijsko natjecanje iz predmeta: GEOGRAFIJE                 Razred: Četvrti (4.) - Srednje škole

Sjedište povjerenstva:  Buzet

Rang

Prezime i ime učenika

Ime škole

Prezime i ime mentora

Broj

bodova

1.

BRATULIĆ PETAR

GSŠ JURJA DOBRILE

BAŠIĆ CHRISTIAN

67

2.

ČUTURILO DANIEL

GIMNAZIJA PULA

LAKIĆ-TIBINAC ŽELJKA

60

3.

POLETTI MATTEO

GSŠ JURJA DOBRILE

BAŠIĆ CHRISTIAN

58

3.

SEBIĆ DANA

SŠ MATE BALOTE

DEKOVIĆ ANDREA

58

4.

ŠUMAN ROBERT

SŠ MATE BALOTE

DEKOVIĆ ANDREA

39

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju