Zakoni i pravilnici

Zakon_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_87-08. 2.

Zakon_o_izmjenama_i_dopuni_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_86-09.

Zakon_o_izmjenama_i_dopunama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_92-10.

Ispravak_Zakona_o_izmjenama_i_dopunama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_105-10. – ispravak

Zakon_o_izmjenama_i_dopunama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_90-11.

Uredba_o_izmjenama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_5-12. – uredba o izmjenama

Zakon_o_izmjenama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_16-12.

Zakon_o_izmjenama_i_dopunama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_86-12.

Zakon_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_126-12. – procisceni tekst

Zakon_o_izmjenama_i_dopunama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_94-13.

Zakon_o_izmjenama_i_dopunama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_152-14.

Zakon_o_izmjeni_i_dopuni_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_7-17.

Zakon_o_izmjenama_i_dopunama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_68-18.

Zakon o izmjenama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_ 98-19.

Uredba_o_dopunama_Zakona_o_odgoju_i_obrazovanju_u_osnovnoj_i_srednjoj_skoli_- NN 64-20. – uredba o dopunama

Odluka o početku i završetku nastavne godine 2023._2024

Pravilnik o dopuni Pravilnika o polaganju državne mature – NN 127-19

Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o načinu organiziranja i izvođenju nastave u strukovnim školama NN 130-20.

Pravilnik o izmjenama i dopuni Pravilnika o ocjenjivanju – NN 89-19

Pravilnik o izmjeni Pravilnika o kriterijima za izricanje pedagoskih mjera – NN 3-17

Pravilnik o izmjeni Pravilnika o ocjenjivanju – NN 100-21

Pravilnik o izradbi i obrani zavrsnoga rada – NN 118-09

Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoskih mjera NN 94-15

Pravilnik o nacinu postupanja odgojno-obrazovnih radnika skolskih ustanova u poduzimanju mjera zastite prava ucenika te prijave svakog krsenja tih prava nadleznim tijelima – NN 13

Pravilnik o normi rada nastavnika u srednjoskolskoj ustanovi – NN_94-10

Pravilnik o polaganju drzavne mature – NN 1-13

Pravilnik_ o_ ocjenjivanju – NN 112-10

Pravilnik_-_izleti_interno_procisceni_tekst

Pravilnik_o_organiziranju_i_izvodenju_nastave_u_strukovnim_skolama_-_NN_140-2009_

Protokol_o_postupanju_u_slucaju_zanemarivanja_djece

Zakon o izmjenama i dopuni Zakona o strukovnom obrazovanju – NN 25-18.

Zakon o strukovnom obrazovanju – NN 30-09