« Lipanj 2018 »

Autor: Irina Kosanović, 22. 10. 2017.

Srednja škola Buzet bila je domaćin 7. zavičajnom kvizu „Krasna zemljo - Meraviglioso paese“ .

Našu Školu predstavljali su maturanti Valentina Dujanić i Dominik Vivoda, (prof. Božo Tolušić).

U svečanom programu otvaranja sudjelovali su učenici Srednje škole Buzet i OŠ „Vazmoslav Gržalja“, a zadatci na terenu rješavali su se u starogradskoj jezgri. Sudjelovalo je 25 školaraca: 11 srednjoškolaca i 14 osnovnoškolaca.

Zavirite u album fotografija i osjetite poticajnu atmosferu zabilježenu objektivom našeg fotoaparata