« Listopad 2017 »

23.5.2017.

Naš dvogodišnji projekt CAD/CAM Technologies u programu Erasmus+ kojeg sufinancira EU uspješno smo priveli kraju.

Nakon odrađenih svih aktivnosti koje smo planirali u projektnoj prijavi, učenici i profesori koji su sudjelovali u projektu predstavili su rezultate rada 23.5.2017. u našoj Školi. Događaju su nazočili ravnatelj i profesori partnerske Srednje tehničke škole Kopar, pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, sport i tehničku kulturu Istarske županije Patricija Percan, gradonačelnik Siniša Žulić, zamjenica gradonačelnika Ana Pernić te predstavnici odgojno-obrazovnih i gospodarskih subjekata u našoj regiji. Voditeljice projekta i učenici su napravili kratak presjek događanja u te dvije godine trajanja projekta.
Hvala svima koji su došli na prezentaciju našeg projekta smatrajući da vrijedi vidjeti što su naši učenici naučili, koje su njihove nove kompetencije i koliko je projekt utjecao na njihov profesionalni i osobni razvoj.