« Kolovoz 2017 »

Autor: Irina Kosanović, 8. 5. 2017.

Sretni i ponosni objavljujemo da je odobren naš projektni prijedlog kojeg smo prijavili za dodjelu financijske potpore u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga za program Erasmus+ za 2017. godinu (Ključna aktivnost 1 u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja).

Projekt uključuje mobilnost učenika usmjerenja Tehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (ovogodišnji 2.b i 3.b razred).

Praktična nastava će se odvijati u partnerskoj školi-Srednjoj tehniškoj šoli Koper.