17.11.2016.

U četvrtak, 17. 11. 2016., tijekom 3. i 4. školskog sata organizirali smo zajedničko blagovanje. To je bila prigoda i za druženje jer su se u svakoj učionici okupili učenici iz dva razredna odjela sa svojim razrednicima. Postavili smo i svečano ukrasili stolove i poslužili jela koja smo kod kuće uglavnom sami pripremili. Na školskim klupama prekrivenim stolnjacima i ukrašenim jesenskim lišćem i plodovima našlo se za svakoga ponešto. Bilo je raznih jela, od palačinki do raznihkolača, pašteta i ukusnih namaza, malih pizza, pladnjeva sa sirom i suhomesnatim proizvodima, košara s mirisnim kiflicama i domaćim kruhom. Ugodnom ozračju pridonijela je nježna svjetlost svjećica na lijepo ukrašenim stolovima. Kad smo sve postavili, mogli smo se poslužiti jelima koja smo pripremili.Za vrijeme blagovanja u školi je vladala opuštena atmosfera. Prošetali smo do drugih učionica, razgledali i kušali ono što su drugi učenici pripremili. Cijela je škola ugodno mirisala, a dobro raspoloženje poticala je odlična glazba koja je dopirala iz učionica. Tako smo se mogli još bolje opustiti i družiti  :)