« Svibanj 2017 »

Autor: Irina Kosanović, 19. 4. 2016.

Obilježavajući Dan u plavom koji simbolizira borbu protiv raka debelog crijeva, Liga protiv raka Buzet i Srednja škola Buzet dijelili su na Fontani edukativne letke i simbolične podsjetnike kako bi potakli prevenciju i informirali građane o toj bolesti.

Obilježavanje Dana u plavom

Učenici Alessia Vižintin, Darian Ušić-Čeh, Michele Benčić, Karlo Nežić, Elvin Jerman, Erik Uran, Eric Andreas Vivoda, Tin Majcan i Denis Kaligari zajedno s prof. Irinom Kosanović izradili su  podsjetnike  i dodatni informativni materijal te osmislili i uredili štand.

Zahvaljujući našim vrijednim srednjoškolcima akcija Dan u plavom se u Buzetu obilježavala dva dana.